AREAS Society Recruitment 2020: 10/06/2020-ৰ আগতে একাধিক পোষ্টৰ বাবে আৱেগ কৰক

ARIAS Society Recruitment 2020

এৰিয়াচ সমাজ নিযুক্তি।
অন্তিম তাৰিখ: 10/06/2020

এৰিয়াছ চ’চাইটিয়ে বিশ্ব বেঙ্কৰ দ্বাৰা পুঁজি প্ৰাপ্ত অসম কৃষিব্যৱসায় আৰু গ্ৰাম্য ৰূপান্তৰ প্ৰকল্পৰ (এ.ডি.আৰ.এ.চি.)ৰ অধীনত 5 জন জুনিয়ৰ ডাটা এনালিস্ট, বিনিয়োগ সুবিধা মেনেজাৰ আৰু কৃষি-ব্যৱসায়বিশেষজ্ঞ খালী পদৰ বাবে এক অধিসূচনা জাৰী কৰিছে।

পোস্টবিৱৰণ

১. জুনিয়ৰ ডাটা এনাষ্টল
   পোষ্টৰ সংখ্যা: 1(এক)

শিক্ষাগত অৰ্হতা: পৰিসংখ্যা / এগ্ৰি পৰিসংখ্যা / অৰ্থনৈতিক / এগ্ৰিকালইচ ্য’কমিষ্ট্ বা একে ধৰণৰ ক্ষেত্ৰত মাষ্টাৰ।

অভিজ্ঞতা: প্ৰাৰ্থীৰ ডমেইনত কমেও চাৰি বছৰৰ অভিজ্ঞতা থাকিব লাগে।

বয়সঃ প্ৰাৰ্থীজনৰ বয়স 35 বছৰৰ কম হ’ব লাগে।

বেতন: 6.60 লাখ টকাৰ পৰা / বছৰ 10.80 লাখ টকা / বছৰ

২. বিনিয়োগ ৰ সুবিধা ব্যৱস্থাপক
  পোষ্টৰ সংখ্যা: 3(তিনি)

শিক্ষাগত অৰ্হতা: বিত্ত / ব্যৱসায় প্ৰশাসন / আন্তৰ্জাতিক ব্যৱসায় / অৰ্থনৈতিক / ঔদ্যোগিক সম্পৰ্ক বা নিকটসম্পৰ্কিত ক্ষেত্ৰত মাষ্টাৰ ডিগ্ৰী / স্নাতকোত্তৰ ডিপ্লোমা (নিম্নতম দুবছৰৰ ম্যাদ)।

অভিজ্ঞতা: ৰাজ্য/কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰলৈ ব্যক্তিগত খণ্ডৰ বিনিয়োগৰ সুবিধা প্ৰদান কৰাৰ বাবে প্ৰাৰ্থীজনৰ কমেও সাত (7) বছৰৰ অভিজ্ঞতা থাকিব লাগে।

বয়সঃ প্ৰাৰ্থীজনৰ বয়স 45 বছৰৰ কম হ’ব লাগে।
বেতন: 11.40 লাখ টকা / বছৰৰ পৰা 19.20 লাখ টকা / বছৰলৈ

  1. এচিবিজনেছ বিশেষজ্ঞ
        পোষ্টৰ সংখ্যা: 1(এক)

শিক্ষাগত অৰ্হতা: যিকোনো স্বীকৃতিপ্ৰাপ্ত বিশ্ববিদ্যালয়/অনুমোদিত প্ৰতিষ্ঠানৰ পৰা কৃষি ব্যৱসায়/ কৃষি ব্যৱসায় ব্যৱস্থাপনা/ কৃষি বিপনন আৰু সহযোগিতা / কৃষি ব্যৱসায় অৰ্থবিজ্ঞানত স্নাতকোত্তৰ।

অভিজ্ঞতা: কমেও সাত (7) বছৰ ীয়া অভিজ্ঞতা থাকিব লাগিব। আৰু উদ্যোগ পুঁজি বা সম্পৰ্কিত কাৰ্যকলাপ।

বয়স: প্ৰাৰ্থীৰ বয়স 45 বছৰৰ অধিক হ’ব নালাগে
বেতন: 11.40 লাখ টকা / বছৰৰ পৰা 19.20 লাখ টকা / বছৰ

বাছনি প্ৰক্ৰিয়া: কেৱল বাছনি কৰা প্ৰাৰ্থীসকলক অৱগত কৰা হ’ব আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ বাবে কল কৰা হ’ব। সাক্ষাৎকাৰবোৰ টেলিফোনিক মোড/ভিডিঅ’ কনফাৰেন্সিং / মুখামুখিকৈ সম্পন্ন কৰিব পৰা যাব।

কেনেদৰে প্ৰয়োগ কৰিব: সম্ভাৱ্য প্ৰাৰ্থীসকলৰ (ভাৰতৰ পৰা) প্ৰয়োজনীয় অৰ্হতা আৰু অভিজ্ঞতা আছে আৰু ইমেইলৰ দ্বাৰা এপ্লিকেচন আৰু সমৰ্থনকাৰী নথিপত্ৰৰ কোমল প্ৰতিলিপিত নিযুক্তিৰ বাবে আৱেদ কৰিব লাগিব।

এপ্লিকেচনটো ইংৰাজী ভাষাত কঠোৰভাৱে নিৰ্ধাৰিত এপ্লিকেচন ফৰ্মেট অনুসৰি কেৱল এৰিয়াছ ছ’চাইটি ৱেবছাইটত প্ৰদান কৰা হয় আৰু ইয়াৰ সৈতে সমৰ্থন কাৰী নথিপত্ৰৰ এক আৱৰণ পত্ৰ আৰু স্ব-প্ৰমাণিত প্ৰতিলিপি আছে। 4 পিএচত এপ্লিকেচন আৰু সমৰ্থন নথিপত্ৰৰ কোমল প্ৰতিলিপি.m। 2020 চনৰ 10 জুনলৈ [email protected]

আনুষ্ঠানিক বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ: ইয়াত ক্লিক কৰক।

এপ্লিকেচন প্ৰপত্ৰ: ইয়াত ক্লিক কৰক

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *