Bodoland University Recruitment 2020: ফিল্ড এচিষ্টেণ্ট পোষ্ট @ ASTEC ৰ বাবে প্ৰয়োগ কৰক

Bodoland University Recruitment 2020
 
University of Bodoland.
Last date of apply: 03/06/2020
 
বডোলেণ্ড বিশ্ববিদ্যালয়ে অসম বিজ্ঞান প্ৰযুক্তি আৰু পৰিৱেশ কাউন্সিলত (বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিভাগ, অসম চৰকাৰৰ) 1 টা ক্ষেত্ৰ সহায়ক পদ ৰ খাবলৈ নিয়োগঅধিসূচনা জাৰী কৰিছে। ই হৈছে স্তন আৰু জৰায়ুৰ সজাগতা আৰু ৰোগৰ বোজা মূল্যায়নৰ বাবে এক পৃষ্ঠপোষকতা কৰা প্ৰকল্প। অসম ডিমা হাচাও জিলাত মুৰ আৰু ডিঙি আৰু হাঁওফাঁওৰ কৰ্কট ৰোগ”।
 
Post Name: Field Assistant
Number of posts: 1
 
Educational Qualification: B.Sc. Science subjects in any life
Salary: Rs. 5,000 / – per month.
 
অন্যান্য দক্ষতাঃ উল্লেখিত পোষ্টটোৰ প্ৰাৰ্থীসকলৰ অসম ডিমা হচাও জিলাখনৰ স্থানীয় ভাষাত মৌলিক কম্পিউটাৰ দক্ষতা আৰু যোগাযোগদক্ষতা থাকিব বুলি আশা কৰা হৈছে। প্ৰাৰ্থীজন কৰ্কট ৰোগ ৰক্ষাৰ বাবে জিলাখনৰ গ্ৰাম্য আৰু চহৰীয়া অঞ্চলত কাম কৰিব আৰু শিক্ষা প্ৰতিষ্ঠানত কৰ্কট ৰোগ সজাগতা কাৰ্য্যসূচী অনুষ্ঠিত কৰিব বুলি আশা কৰা হৈছে। প্ৰাৰ্থী নিৰ্বাচনৰ সময়ত এএছটেক নিয়ম আৰু নিয়ম াৱলী অনুসৰণ কৰা হ’ব।
 
How to apply: আগ্ৰহী প্ৰাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ এপ্লিকেচন প্ৰপত্ৰ খন প্লেইন পেপাৰ আৰু চিভি-ত যোগাযোগৰ বিৱৰণ, এইচএছ.এছ.চি.-ৰ পৰা মাৰ্ক শ্বীট আৰু প্ৰমাণপত্ৰ প্ৰেৰণ কৰিব পাৰে, লগতে কমেও এজন শৈক্ষিক ৰেফিয়াৰৰ নাম আৰু বিৱৰণ ইমেইল-জাতামামাহিয়া @ জিমেইলৰ যোগেৰে জতিন চাৰ্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিব পাৰি। কম বা [email protected] 3 জুন, 2020-ৰ ভিতৰত বা তাৰ আগতে।

কোকৰাঝাৰৰ বডোলেণ্ড বিশ্ববিদ্যালয়ৰ জৈৱ প্ৰযুক্তি বিভাগৰ অধ্যাপক ড. জাটিন চাৰ্মাহৰ দ্বাৰা 10 শ্ৰেণীৰ পৰা এপ্লিকেচন, বয়স প্ৰমাণপত্ৰ, মাৰ্ক শ্বীট আৰু অন্যান্য প্ৰাসঙ্গিক প্ৰমাণপত্ৰৰ এক কঠিন প্ৰতিলিপি তৈয়াৰ কৰা হৈছে। ৪ জুন, ২০২০।

 
Shortlisted candidates will be called for an online interview on June 5, 2020.
 
Official Advertisement Details: Click here.
আমাৰ ছাইটত, আমি সাধাৰণতে ইণ্টাৰনেট আৰু প্ৰতীক বাতৰি কাকতৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্য ভাগ-বতৰা কৰোঁ। সেয়েহে, আমি চাকৰিএটাৰ বাবে আৱেগ কৰাৰ আগতে ইয়াক সদায়ে পৰীক্ষা কৰাৰ পৰামৰ্শ দিছোঁ। বাৰম্বাৰ অনলাইন জালিয়াতিৰ বাবে, আমি আমাৰ অনুচ্ছেদৰ তললৈ এক আনুষ্ঠানিক অধিসূচনা লিংক ভাগ-বতৰা কৰোঁ। গতিকে, ইয়াক ক্লিক কৰক আৰু যিকোনো চাকৰিৰ বাবে আৱেগ কৰাৰ আগতে পৰীক্ষা কৰক।
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *