NLC Recruitment 2020: 259 স্নাতক এক্সিকিউটিভ প্ৰশিক্ষাৰ্থী পোষ্টৰ বাবে অনলাইন প্ৰয়োগ কৰক [অন্তিম তাৰিখ সম্প্ৰসাৰিত]

NLC Recruitment 2020: Apply Online for 259 Graduate Executive Trainee Posts the assam govt job
 

এন.এন.চি. ইণ্ডিয়া লিমিটেড
প্ৰয়োগৰ অন্তিম তাৰিখ: 30/05/2020

নেভিল লিগ্নিট কৰ্পোৰেচন (এনএলচি) ইণ্ডিয়া লিমিটেডে ইয়াৰ ইউনিট/কাৰ্য্যালয় বা বিভিন্ন প্ৰকল্পত 259 স্নাতক কাৰ্যবাহী প্ৰশিক্ষাৰ্থী (জিইটি) নিযুক্তিৰ বাবে এক নিযুক্তি চাৰ্কুলাৰ জাৰী কৰিছে।

অৱস্থানৰ নাম: স্নাতক এক্সিকিউটিভ প্ৰশিক্ষাৰ্থী (GET)
পদৰ সংখ্যা: 259

শ্ৰেণী অনুসৰণ কৰা পোষ্টসমূহ:

ক) যান্ত্ৰিক: 125 টা পদ
B) বৈদ্যুতিক (ইইই): 65 টা পদ
C) বৈদ্যুতিক (ECE): 10 টা পদ
d) অসামৰিক: ০৫ টা পোষ্ট
E) নিয়ন্ত্ৰণ আৰু সামগ্ৰী: 15 টা চৰ্তাৱলী
F) কম্পিউটাৰ: 05 টা পোষ্ট
G) খনি: 05 টা চৰ্তাৱলী
H) পয়গৰী: 05 টা পদ।
i) বিত্ত: 14 টা চৰ্তাৱলী
H) মানৱ সম্পদ (HR): 10 টা চৰ্তাৱলী

শিক্ষাগত অৰ্হতা:

পোষ্টটোৰ বাবে ক): ইঞ্জিনিয়াৰিং বিভাগৰ প্ৰাসঙ্গিক শাখাত সম্পূৰ্ণ সময় / অংশ-সময়ৰ স্নাতক ডিগ্ৰী। (বিজ্ঞাপনৰ অৰ্হতাৰ নিম্নতম অৰ্হতা নম্বৰ ইউআৰ / ওবিচি (এনচিএল)ৰ বাবে 0% আৰু অনুঅনুসৰণ ৰ বাবে 50%)
পোষ্ট H-ৰ বাবে: সম্পূৰ্ণসময় / অংশকালীন এমটেক জ’ল’ল’চিটি (OR) এমএছচি পদাৰ্থৰ বাবে। (বিজ্ঞাপনৰ যোগ্যতাত নিম্নতম যোগ্যতা ৰখা নম্বৰইউআৰ / ওবিচি (এনচিএল)ৰ বাবে 0% আৰু অনুঅনুসৰণ ৰ বাবে 50%)
প্ৰথম পোষ্টটোৰ বাবে: যিকোনো বিভাগত ডিগ্ৰী, বিত্তত বিশেষত্ব, যিকোনো বিভাগত ডিগ্ৰী , ভাৰতৰ ইনষ্টিটিউট অফ কষ্ট একাউণ্টেণ্টচ (চি.এ.এ.এ.)/ ইনষ্টিটিউট অফ চাৰ্টাৰ্ড একাউণ্টেণ্টচ। ইউআৰ / ইডব্লিউএছ / ওবিচি (এনচিএল) ৰ বাবে 60% নম্বৰ আৰু অনুৰ্ধ /অনুপ্ৰৱণ তাৰ বাবে 50% নম্বৰ।
J পষ্টৰ বাবে):

যিকোনো বিষয়ত ক) ডিগ্ৰী; আৰু
বি) কৰ্মচাৰী ব্যৱস্থাপনা/ ঔদ্যোগিক সম্পৰ্ক / শ্ৰমিক কল্যাণ (OR), ব্যক্তিগত ব্যৱস্থাপনা/ ঔদ্যোগিক সম্পৰ্কত ডিপ্লোমা / HRM / সামাজিক কাম/ ব্যৱসায় প্ৰশাসন/ ব্যৱসায় ব্যৱস্থাপনাত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী আৰু নিম্নতম দুবছৰৰ ম্যাদৰ সৈতে স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। / শ্ৰম ব্যৱস্থাপনা / শ্ৰম প্ৰশাসন / শ্ৰম অধ্যয়ন। (পিজি ডিগ্ৰী / পিজি ডিপ্লোমাত নিম্নতম অৰ্হতা নম্বৰ ইউআৰ / ইডব্লিউএছ / অ’বি চি (এনচিএল)ৰ বাবে 0% আৰু অনুৰ্ধ /এছ.টি.-ৰ বাবে 50%।
C) আইনত ডিগ্ৰীৰ অতিৰিক্ত অৰ্হতা অনুমোদিত।

বয়সৰ চৰ্ত: ইউআৰ / ইডব্লিউএছৰ বাবে: 30, OBC-NCLৰ বাবে: 33, অনুঅনুঅনুসৰণ ৰ বাবে: 35, ST: 35

বেতন: INR। 60,000-1,80,000

এপ্লিকেচন মাচুল: প্ৰাৰ্থীসকলে ই-পৰিশোধৰ বাবে 8500 / – টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব (SBIMPS ব্যৱহাৰ কৰি) [এপ্লিকেচন ফি আৰু 354 / – (18% জিএছটি সহ) 500/ টকালৈ।- । অনলাইন এপ্লিকেচনৰ যোগেৰে)।

অনুসূচীত অনুসূচীত/অনুসূচীত/পিডব্লিউডি আৰু প্রাক্তন সেৱাপ্ৰাপ্ত লোকক এপ্লিকেচন মাচুল পৰিশোধত অব্যাহতি দিয়া হৈছে। অৱশ্যে, তেওঁলোকে প্ৰচেছিং মাচুলৰ বাবে 354 টকা পৰিশোধ কৰিব নালাগিব (18% জিএছটি সহ)।

কেনেদৰে আৱেগ কৰিব: প্ৰাৰ্থীসকলে কেৱল অনলাইন মোডত এনএলচিএলৱেল ৱেবছাইটৰ যোগেৰে হে www.nlcindia.com কৰিব লাগে। অনলাইন এপ্লিকেচন প্ৰণালীটো 18/03/2020-ত 10:00 ঘণ্টাৰ পৰা 17/04/2020 17/05/2020-ত 23:55 ঘণ্টালৈ সক্ৰিয় থাকিব। (অন্তিম তাৰিখ)

গুৰুত্বপূৰ্ণ তাৰিখ:

অনলাইন এপ্লিকেচন দাখিল আৰু খোলাৰ সময়: 18.03.2020 এ.এম.10:00 বজা
আৱেগৰ সময়সীমা আৰু দাখিলৰ সময়সীমা: 30.05.2020 at 23:55

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *